آموزش مجازی وصیت نامه امام خمینی(س)

داوطلب عزيز لطفاً قبل از شروع ثبت نام به موارد زير دقت فرمائيد :

این دوره به صورت تمام مجازی است و استادی آن را سرکار خانم دکتر طباطبایی برعهده دارند و درصورت کسب نمره قبولی  از طرف موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) گواهی معتبر الکترونیکی 16 ساعته تقدیم خواهد شد.


-1
كليه ارتباط هاي اين سيستم با شما از طريق پيام كوتاه و پست الكترونيك مي باشد ، لذا در وارد نمودن شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی دقت نمائيد .
-2
سيستم در مرحله دوم ثبت نام از شما اسكن عكس 4*3 پرسنلی در خواست مي نمايد که می بایست آن را بارگزاری نماید، لذا قبل از شروع ثبت نام فايل مناسب با حجم كمتر از 150 KB با فرمت JPG يا GIF آماده نمائيد.

3- سیستم در مرحله سوم ثبت نام ( انتخاب واحد) از شما درخواست می کند تا در مقابل نام درس تیک بزنید و در نهایت پیام ثبت نام با موفقیت انجام گردید را مشاهده خواهید نمود.

-4 با فرا رسیدن زمان شروع کلاس ها (طبق نظر اساتید دوره) یک پیامک شامل نام کاربری و رمز عبور برای تلفن همراه شما ارسال می شود که از طریق آن می توانید به سامانه آموزشی وارد شویدو ابتدا 12 درس را مطالعه نماید و سپس اقدام به شرکت در آزمون میان دوره و پایان دوره نماید( دقت نمایید که شماره تلفن همراه شما بر روی دریافت پیامک های تبلیغاتی بسته نباشد زیرا کد کاربری از شماره 30004848 ارسال می گردد).

خواهشمند است در صورت عدم دریافت نام کاربری و رمز عبور با شماره تلفن های اعلامی تماس برقرار نماید.

-5پس از اختصاص کد کاربری حداكثر سی روز فرصت دارید تا دوره خود را به اتمام رسانده،در صورت کسب نمره قبولی(60 از 100) جهت دریافت گواهی پایان دوره طبق اطلاعیه موجود در بخش آخرین اخبار  اقدام نماید

مدارك ثبت‌نام:
1- اطلاعات دقیق سجلی و کارت ملی.
2- اطلاعات دقیق تحصیلی و شغلی.
3- اسكن عکس پرسنلی  با حجم کمتر از 150 کیلو
4- آدرس پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه.

 جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شرايط شركت در دوره و برنامه‌هاي آموزشي و اداري آن با شماره تلفن  03136615558-9 و براي كسب اطلاعات فني و پشتیبانی با شماره تلفن 03136611994 تماس برقرار نماييد.

 

شروع ثبت نام